آینده امنیت شبکه چیست؟

آینده امنیت شبکه چیست؟

بازار فن آوری شبکه و امنیت در حال افزایش است که شرکت ها نسبت به بسته های ورودی و خروجی در سراسر موانع شبکه آگاهی بیشتری پیدا می کنند. نرم افزارهای مخرب یکی از موثرترین راه ها برای هکرها برای وارد کردن امنیت شبکه شرکت ها بوده است. آنها اغلب با برنامه های دیگر همراه هستند یا به عنوان ماکرو به پرونده های ورودی وصل می شوند. آسیب پذیری در یک سیستم عامل و نرم افزار همچنین منجر به آلودگی سیستم توسط بدافزار می شود.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد رایانه خود را به طور مداوم در حال اجرا می گذرانند ، احتمال حمله توسط بدافزارهای دارای حافظه مقیم افزایش یافته است که تشخیص آنها از نظر پزشکی دشوار است.

)حملات DDoS توزیع انکار سرویس) در حال حاضر با چندین سیستم به خطر افتاده ، مانند بوته هایی که پهنای باند سیستم هدف را سیل می کنند ، شایع تر شده است.

طبق پیش بینی شاخص صفحه نمایش بصری سیسکو ، تعداد دستگاههای متصل به شبکه IP تا سال ۲۰۲۰ به ۲۶ میلیارد خواهد رسید. دسترسی به اینترنت اشیاء در شبکه های شرکت های بزرگ بصورت نمایی افزایش می یابد و منجر به افزایش ریسک امنیتی می شود.

مزایای محاسبات ابری بسیار است ، اما امنیت داده های قرار داده شده روی ابر هنوز یک نگرانی اساسی است. با توجه به اینکه بسیاری از سازمان ها اکنون در ابر فعالیت می کنند ، نیاز به ممیزی مستقر در بطور منظم وجود دارد. همچنین سازمان ها برای جلوگیری از نقض شبکه در ابرباید شیوه های امنیتی خود را در ابر بهبود بخشند.

فایروال ها و سایر راه حلهای امنیتی سنتی شبکه تا زمانی که ایمیل و وب بیشترین ترافیک شبکه را تشکیل می دهند موثر هستند. امروز ، نیاز به راه حل های امنیتی شبکه نسل بعدی وجود دارد که بتوانند همه آنچه را که وارد ترافیک شبکه می شود ، نظارت و فیلتر کنند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *